czwartek, 13 lutego 2014

Relacja z targów. Wola Chorzelowska. Hotel Rado

9 lutego miała miejsce II edycja Targów Ślubnych organizowanych przez Rado Hotel w Woli Chorzelowskiej, k. Mielca.
Event realizowany był w 9 przestrzeniach wystawowych. Zdecydowanie można powiedzieć, że był to kolejny sukces Rado Hotel zarówno na płaszczyźnie organizacyjnej jak i marketingowej. W planie targów znalazły się zróżnicowane pokazy m.in. mody ślubnej, kreacji wieczorowych oraz bielizny. Wśród wystawców nie zabrakło m.in. fotografów, kamerzystów, kwiaciarni, jubilerów, firm cukierniczych, dekoratorskich, makijażystek czy fryzjerek. Atrakcyjna forma targów miała przełożenie na frekwencji zwiedzających. Miłą niespodzianką okazały się konkursy z nagrodami, wśród których do wygrania był m.in.Weekend All Inclusive w Rado Hotel o wartości 1500 PLN. Dla par, które zdecydowały się wybrać Hotel Rado lub Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy KoloRado jako miejsce organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego, hotel przygotował specjalne bonusy, a w nich m.in. stół wiejski, stół słodkości, bufet sushi i sashimi, open bar, pokoje dla gości weselnych czy kolacje okolicznościowe.

- Jesteśmy mile zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem ze strony wystawców, którzy już w październiku 2013 zgłaszali się do wzięcia udziału w targach – mówi Ilona Bajorek, specjalista ds. sprzedaży w Hotelu Rado. – Naszym głównym celem w organizacji tego wydarzenia było zadowolenie uczestników. Chcieliśmy żeby zwiedzający znaleźli wiele wspaniałych inspiracji, które mogliby wykorzystać w organizacji własnego przyjęcia weselnego. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami z branży ślubnej, które zdecydowanie będziemy mogli polecać przyszłym Nowożeńcom. – relacjonuje Ilona Bajorek.

Pełną relację z targów można było śledzić tutaj http://hotelrado.pl/live-targi/ 
Hotel na bieżąco zamieszczał najświeższe informacje oraz mini filmiki, które fani mogą śledzić na https://www.facebook.com/HotelRadoBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza