sobota, 8 lutego 2014

III Przemyska Gala Ślubna9 lutego 2014 r. w hotelu Gloria odbędzie się III Przemyska Gala Ślubna. Gala ślubna to miejsce, które powinni odwiedzić wszyscy planujący ślub w najbliższym czasie. Już 9 lutego w godz. 12.00 - 19.00 swoje usługi zaprezentuje kilkadziesiąt firm z branży ślubno-weselnej z województwa podkarpackiego.
Każda z firm przygotowała specjalne oferty dla narzeczonych, wśród wystawców zobaczymy: salony mody ślubnej, fryzjerów i wizażystów, dekoratorów i kwiaciarnie, firmy zajmujące się organizacją wesel i oprawą muzyczną, cukiernie, fotografów i kamerzystów, samochody do ślubu i wiele innych.
Wystawcy rozpieszczą podniebienia narzeczonych tortami ślubnymi oraz czekoladową fontanną,
Dla oka przygotowano pokazy sukien ślubnych, wiązanek ślubnych, fryzur i makijaży ślubnych, pokazy tańca oraz bielizny i wiele innych atrakcji. Podczas gali będzie można przejść metamorfozę ślubną, poradzić się stylisty, wizażysty, fryzjera i dietetyka.
Wstęp na galę jest bezpłatny, do wygrania wiele cennych nagród m.in. bony na zakup sukni ślubnej, wejściówki do spa, biżuteria, kosmetyki, zniżki i kupony rabatowe.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz