sobota, 1 lutego 2014

II Kolska Gala Ślubna

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na II edycje Kolskiej Gali Ślubnej., które odbędą się 2 lutego 2014 roku w Sali sportowej przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w  Kole ( ul. Sienkiewicza 1 ) w godzinach 10:00 – 17:00.
Serdecznie zapraszamy wszystkich narzeczonych, ich rodziny i znajomych do skorzystania z wielu atrakcji jakie czekają na państwa podczas trwania Gali. Składa się na nie różnorodna oferta  wystawców ze wszystkich branż ślubnych,  nagrody w organizowanych na żywo konkursach, pokazy mody ślubnej, biżuterii, recitale muzyczne, degustacje oraz rabaty udzielane zwiedzającym , dodatkowe atrakcje , katalogi i materiały reklamowe. Gala to idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie wygodę i praktyczne podejście do tematu organizacji ślubu i wesela , bowiem  targi to możliwość wyboru spośród wielu specjalistów, bezpośrednia rozmowa z nimi , oszczędność czasu oraz okazja do uzyskania atrakcyjnych rabatów.


Na gali zobaczycie wspaniale przygotowane stoiska wystawców z takich branż ślubnych jak : obsługa foto i video, sale bankietowe, moda ślubna, dekoracje, florystyka, biżuteria i obrączki, zaproszenia, oprawa muzyczna, cukiernie, fontanny, uroda, kosmetyki , wizaż, usługi barmańskie a także pojazdy do ślubu.
Przez cały czas trwania gali będzie  prowadzona loteria z cennymi nagrodami.
Szczegółowy program Gali pojawi się na www.kolskiportalslubny.blogspot.com.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza