środa, 18 października 2017

Pierścionek z topazem.

Często, prawie zawsze, my jako kobiety nie mamy wpływu na swój pierścionek zaręczynowy. Możemy sobie marzyć, jaki on będzie - czy duży czy mały, z diamentem, ze szmaragdem, a może jeszcze z innym kamieniem.
Ja przyznam szczerze, marzyłam o pierścionku klasycznym, z diamentem. Ale wiele narzeczonych nosi właśnie taki pierścionek na palcu.
W.Kruk, Jedyny
A mam mało klasyczny, a w dodatku z niebieskim oczkiem!! I nie jest to szafir, o którym marzyłam później.
Pierścionek zaręczynowy, który noszę na palcu, nie jest moim pierwszym pierścionkiem. Wydało się! Chłop Cyklop nie był moim pierwszym narzeczonym, ale jest moim pierwszym, mam nadzieję, ostatnim i jedynym mężem :)
Tak życie czasem się układa. Mój pierwszy pierścionek także nie był klasyczny, był to pierścionek z... zielonym oczkiem. Był to szmaragd i pierścionek wyglądał tak:

www.yes.pl

Wyglądał prawie tak, jak na zdjęciu, ponieważ kolorystyka była odwrotna, czyli zielony z środku, białe kamienie na zewnątrz.Kiedyś Wam także opiszę o tym, co się działo z moim pierścionkiem.

Gdzie znajdę topaz?

W Polsce wędrując po górach Izerskich, bądź Karkonoszach możecie natrafić na topazy. A w jubilerstwie jest bardzo atrakcyjnym kamieniem jubilerskich. Czyli, Chłop Cyklop ma dobry gust.


Pokaże Wam pierścionki z topazami, które mi się podobają najbardziej.


www.apart.pl

www.yes.pl
Do tego pierścionka nie trzeba już nosić obrączki. Oprócz topazów, w pierścionku są szafiry i diamenty.


www.wkruk.pl
Pokazuję ten pierścionek bardziej jako ciekawostkę. On jest czarny! Czarny jest, bo jest z ceramiki. I ma w sobie topaz. Zdjęcie nie pokazuje tego do końca, ale ten topaz, jest biały.

A wiecie jaki był najbardziej popularny pierścionek, na Pintereście, w pierwszej połowie tego roku? Mi się podoba. Minimalistyczny, bez zbędnych ozdób, a zarazem oczko jest na tyle duże, że będzie wyglądać dobrze i na małej dłoni i na troszkę większej.


Pierścionek z różowego złota, na cienkiej obrączce.
Wam też się podoba?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz