wtorek, 11 kwietnia 2017

Podziękowanie dla rodziców. Fotoksiążka.

Sezon ślubny się rozkręca. Za chwilę Wielkanoc i dzwony kościelne oraz klaksony samochodów będzie słychać w większości polskich miast, miasteczek i wsi.
A Wy drodzy Narzeczeni, wszystko macie przygotowane, no może prawie wszystko. Została jedna rzecz, nad którą warto się pochylić i która, z własnego doświadczenia wiemy, że jest trudna do realizacji. Podziękowanie dla rodziców. No bo jak podziękować rodzicom, za trud, za miłość i wszystko co dla nas zrobili?? Podziękowanie dla rodziców, jest jednym z najbardziej wzruszających momentów na zabawie weselnej. 

WeddingRoom.pl
Jak nam się udało to zrobić? Stworzyliśmy album ze zdjęciami. Ponieważ ślub braliśmy jakiś czas temu, to wtedy jeszcze sporo ludzi wywoływało zdjęcia i wklejało do albumu, a teraz z pomocą przychodzą różne firmy oferujące fotoksiążki.
Czym jest fotoksiążka? Niczym innym, jak współczesnym albumem ze zdjęciami, dodatkowo zdjęcia te, może układać w różnej wielkości, oraz można dopisać różne sentencje.
Taką fotoksiążkę można zamówić na stronie printu.pl. Tam można za pomocą szablonów, wybrać i stworzyć podziękowanie dla rodziców, dla siebie możecie zrobić fotoksiążkę z wakacji, a jak się pojawią dzieci, to możecie co roku robić fotoksiążkę ze zdjęciami Waszych pociech.
Na stronie printu.pl zrobienie fotoksiążki jest łatwe. Zdjęcia wybieracie, można je obracać, robić odbicia lustrzane, dobrać tło, dobrać ilość zdjęć na stronie, wpisać swój tekst, wybór jest naprawdę ogromny.

Jeśli się zastanawiacie, czy fotoksiążka jest dobrym prezentem jako podziękowanie dla rodziców, to nie wahajcie się. To jest bardzo dobry pomysł! Jeśli użyjecie zdjęć, od Waszej maleńkości, to wzruszycie nie tylko Waszych rodziców, ale także pozostałych gości.
A jeśli nadal się zastanawiacie, czy warto, to może skusi Was specjalny rabat, który przygotowała dla Was firma printu – 44% na fotoksiążkę. Przekonało Was? A tutaj rabat dla Was - klikajcie.

Tekst sponsorowany przez printu.pl

8 komentarzy:

 1. Rzeczywiście, taki album to piękna sprawa i pamiątka na całe życie. Zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach coraz rzadziej wywołujemy zdjęcia, pstrykamy ich bardzo dużo i przywiązujemy mniejszą wagę. A tak będzie zawsze coś, do czego można z przyjemnością wrócić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fotoksiążka zawsze na propsie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki prezent musi być dla rodziców wyjątkowy. W końcu kto inny chciałby oglądać tyle zdjęć swoich pary młodej? Nikt inny tylko rodzice:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem za takim prezentem :) Świetna pamiątka

  OdpowiedzUsuń
 5. Album ze zdjęciami jest wspaniałym pomysłem na prezent. Ja do tak urokliwego gadżetu dorzuciłabym jeszcze skrzynię drewnianą z dobrymi, ulubionymi przez rodziców trunkami!

  OdpowiedzUsuń
 6. Taka książka album to świetna sprawa w szczególności dla rodziców pary młodej

  OdpowiedzUsuń
 7. Ojjj tak, fotoksiążka to jedna z najbardziej popularnych form podziękowań dla rodziców i zawsze jest mile przyjmowana :)

  OdpowiedzUsuń