poniedziałek, 5 marca 2018

Organizer Panny Młodej. Recenzja

W nasze ręce, jakiś czas temu trafił Organizer Panny Młodej. Co to jest i czym to się je? Już Wam przedstawiamy i omawiamy.
W wielkim skrócie - to zeszyt do własnego uzupełniania dla każdej panny młodej, która chce mieć wszystko w jednym miejscu.
Proste prawda?
Cztery plusy na pierwszy rzut oka:
1.Przez to, że Organizer jest kolorowy raczej nie powinniście mieć problemu z jego zgubieniem ;-) 2.Zeszyt jest kołonotatnikiem, więc możecie go złożyć na pół i na szybko, przy braku miejsca coś zapisać.
3.Dodatkowym plusem jest gumka, która wszystko spina.
4. Droga panno młoda - notatnik mieści się idealnie w dłoni, a jeszcze lepiej w torebce. Nie oszukujmy się, od zaręczyn do dnia ślubu pewnie będziesz go nosić codziennie przy sobie.Po otwarciu widzicie kolorowe zakładki, które wskazują Wam nowe rozdziały. Kartki tego Organizera są dobre jakościowo, więc spokojnie na 20 rocznicę ślubu będziecie mogli zajrzeć i obejrzeć na nowo. Ponieważ jesteśmy z Chłopem Cyklopem zbieraczami drobnych pamiątek, opcja z kopertą jak dla nas jest świetna. A o co chodzi z kopertą? A nie powiemy Wam ;-)
Organizer, to jak wspomniałam zeszyt do uzupełniania, ale to nie jest tak, że tylko się tam pisze i się gubicie w przedślubnych przygotowaniach. Organizer pomoże Wam przejść przez przygotowania spokojnie i z klasą, ponieważ wszystko jest dokładnie opisane, są wskazówki np. "na czym oszczędzać nie warto".

W środku, jest także "10 pytań do...". Ten wątek jest bardzo często zadawany przez pary młode na różnych forach internetowych. O co powinnam się zapytać na sali weselnej, o co powinnam zapytać fotografa... Tutaj już nie będziecie musieli się zastanawiać nad tymi pytaniami, one zostały przez autorów książki opracowane.


Jest także miejsce na Wasze zdjęcia, nie bójcie się ich wklejać, niech to będzie dla Was świetna pamiątka.

Kiedy prawie siedem lat temu sami przygotowywaliśmy się do naszego ślubu, czegoś takiego w Polsce nie było, moja kuzynka, która mieszka w Australii przywiozła nam taki Organizer, mamy do tej pory i jest to dla nas fajna pamiątka z okresu przygotowań.

Na stronie Organizer Panny Młodej możecie kupić Organizer w promocyjnej cenie. Nie zwlekajcie, bo naszym zdaniem warto!

1 komentarz:

  1. Moja koleżanka miała taki organizer. Niestety pozostał on pusty i się jej nie przydał. Takie rzeczy są bardzo fajne ale tylko dla zorganizowanych, sumiennych przyszłych Panien Młodych. Będzie pomocny (bo przecież tyle rzeczy jest do załatwienia przed ślubem!) jeśli ktoś będzie go wypełniał i prowadził ;-)

    OdpowiedzUsuń