czwartek, 1 września 2016

Wasz piękny ślub, czyli książka Bridelle nr 2.

O KSIĄŻCE
"Wasz Piękny Ślub" to druga książka Karoliny Waltz - założycielki najpopularniejszego polskiego bloga ślubnego Bridelle.pl i Magdaleny Piechoty - fotografki ślubnej i autorki edytoriali ślubnych dla polskich i zagranicznych marek. Nowa publikacja to niezastąpiony przewodnik dla każdej Pary przygotowującej się do ślubu.Ponad 300-stronicowa książka składa się z 6 rozdziałów tematycznych. Ilustracją dla rozdziałów są 24 prawdziwe, polskie śluby, które zapisały się w historii branży ślubnej. Każdy z nich został szczegółowo opisany wraz z praktycznymi poradami od Par Młodych. Swoim doświadczeniem podzielili się szanowani w branży konsultanci, floryści i dekoratorzy.Ogromna ilość porad, jak zorganizować wymarzony ślub, setki inspiracji i pomocnych wskazówek.Wszystkie rozdziały uzupełnione zostały sesjami stylizowanymi, które obrazują różnorodne stylistyki, kolory przewodnie i motywy. Autorki książki zaprosiły do współpracy najlepsze polskie firmy ślubne oraz najbardziej znanych projektantów z całego świata, m.in.: Galię Lahav z Izraela, Annę Campbell z Australii czy Zuhaira Murada z USA.Przedmowę do książki napisała projektantka Gosia Baczyńska:
Autorki książki stworzyły fantastyczny przewodnik po ślubnych stylistykach, z ogromną ilością przydatnych porad i inspirujących pomysłów. Sesje zdjęciowe, które ilustrują każdy rozdział przygotowano ze starannością i dbałością o najmniejszy detal. Mam ogromną nadzieję, że coraz więcej Par będzie mieć odwagę realizować swoje marzenia o ślubie.To lektura obowiązkowa i prezent przedślubny dla każdej przyszłej Pary Młodej.
Gorąco polecam!

Gosia Baczyńska

To część oficjalna.
A ja czekam na premierę książki. Zaznaczyłam sobie w kalendarzu i czekam, prawie jak na ślub :) Patrząc na pierwszą książkę, wiem, jestem przekonana, że książka będzie przepiękna, dopracowana w każdym szczególe, każdy detal będzie wart uwagi.
Każde zdjęcie będzie przepiękna, a każda stylizacja będzie ładniejsza od poprzedniej. Bo duet Walt - Piechota, to dream team w polskiej branży ślubnej.
Druga książka będzie trochę inna. Będzie więcej treści, ale nie straci przez to na wartości. Bo jak może stracić na wartości, jeśli w książce będą zdjęcia najlepszych fotografów z Polski? No jak, ja się pytam jak? :)


Wszystko co najlepsze w Polsce, znajdziecie w tej książce.
Jeśli macie pierwszą książkę, to musicie mieć także drugą. Jeśli nie macie pierwszej książki, to musicie szybko to nadrobić :)


PRZEDSPRZEDAŻ KSIĄŻKI BRIDELLE W SIECI EMPIK
Tylko do 28 września można zamówić książkę w promocyjnej cenie.

1 komentarz:

  1. Oooj, ja póki co od takich pozycji odpoczywam, bo ostatnie parę miesięcy kręciło się wokół wesela i ślubu i w końcu mogę odpocząć, hehe :)

    OdpowiedzUsuń