poniedziałek, 29 lipca 2019

"Zaprojektuj swój ślub" - recenzja

Dziś mamy dla Was recenzję książki Mai Lange pt. "Zaprojektuj swój ślub". Jest to kolorowy poradnik dla osób, które są krótko po zaręczynach i mają długą i jak im się pewnie wydaje wyboistą drogę.

Książko-poradnik jest bardzo dobrą i przydatną pozycją na rynku. Jest w niej dużo miejsca na własne notatki i pomysły. Każdy aspekt jest opisany krótko i zwięźle i po nim, w zależności od ważności jest miejsce na notatki. Po rozdziale "Goście weselni" oraz po "Transport i nocleg" jest odpowiednio kilka stron, bo wiadomo, że gości będzie najmniej kilkanaście osób ;-) Na końcu jest kalendarz w którym można wszystko opisać i zaplanować co do tygodnia i dnia. Są ciekawostki i dopiski "Czy wiesz, że..." oraz "Pamiętaj" zaznaczone na pomarańczowo, które od razu przyciągają wzrok.
Książka, która jest w zasadzie pamiętnikiem przygotowań jest okraszona lekko komiksowymi i zabawnymi obrazkami.

Uważam, że warto mieć tę książkę, będzie to świetna pamiątka na przyszłość. Dlatego swój egzemplarz pakuję do koperty i wysyłam osobie, która bierze ślub w przyszłym roku. Niech książka/poradnik/pamiętnik leci w świat i służy tej parze.

Z ciekawych sytuacji związanych z książką. Po wysłaniu adresu, na który autorka miała podesłać książkę okazało się, że... mieszkamy w tym samym  mieście w sąsiednich dzielnicach :p Świat jest mały.

1 komentarz:

  1. Myślę, że tak do końca nigdy nie da się zaprojektować swojego ślubu, zawsze coś się wydarzyć musi i zepsuć cały plan, u mnie tak było. Ale może spróbować.

    OdpowiedzUsuń