czwartek, 23 marca 2017

Jaka Cards, czyli dlaczego warto wybrać zaproszenia dziewczyn z Bydgoszczy.

Wybór zaproszeń, wcale nie należy do łatwych czynności przed ślubnych. Na pewno jest bardzo przyjemne, jak całe przygotowania, ale to właśnie zaproszenie jest pierwszym kontaktem narzeczonych z gośćmi. Pokazuje, w jakim stylu będzie wesele, jakie kwiaty będą królować na stołach, bądź w wiązance, albo w jakim kolorze będzie wesele.
Dziś kilka słów o zaproszeniach z Jaka Cards.

Zaproszenie Woodstock
Z zaproszeniami Jaka Cards spotkaliśmy się na #I do Warszawa nr 3. Mieliśmy możliwość podotykać, rozebrać na części pierwsze i porozmawiać o zaproszeniach.

Co wyróżnia zaproszenia Jaka Cards od innych zaproszeń?
Zaproszenia od Jaka Cards, są bardzo dobrze wykonane, starannie. Zaproszenia i inne druki ślubne są bardzo ładne, myślę, że każda para młoda znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. A jeśli nie znajdzie, to firma wykonuje indywidualne zamówienia. I też to robi dobrze :)
Przed świętami Bożego Narodzenia zamówiłam u Jaka Cards kartki świąteczne - też taki asortyment mają w swojej ofercie i muszę przyznać, że przyszły do nas bardzo szybko i byłam pod wrażeniem, jak kartki były zrobione. Wybrałam wzór czerwonej bombki z kokardką. Twardy, sztywny papier, do tego żywy czerwony kolor i delikatna mała, idealnie dobrana kolorystycznie kokardka. Wzór jest bardzo dobrze wydrukowany, nie ma niedociągnięć. 

Zaproszenie Shanghaj

Jeśli prowadzisz firmę, to najczęściej na święta Bożego Narodzenia firmy wysyłają kartki świąteczne, dziewczyny z Jaka Cards, też mogą wykonać takie kartki.
Drugim, równie ważnym kryterium jest cena.
Zaproszenia i kartki są w bardzo przystępnych cenach, ceny zaczynają się już od 2 zł za sztukę.

Co jeszcze robią dziewczyny z Jaka Cards?
Zaproszenia na komunię, chrzciny, zawiadomienia, zawieszki, winietki, menu, pudełka dla gości, a nawet zaproszenia na studniówkę.
Jeśli nie możecie się zdecydować, które zaproszenia wybrać, to możecie zamówić próbki zaproszeń, wtedy będzie łatwiej podjąć decyzję o wyborze.
Wybierając Jaka Cards, uważam, że wszystkie druki około ślubne będą w tej samej kolorystyce, tak samo dobrze wykonane i będą przede wszystkim tak samo dobrze wyglądać.
My na pewno nie raz skorzystamy z Jaka Cards.

3 komentarze:

  1. Bardzo ładne kartki, z dużą przyjemnością widziałabym takie na swoim ślubie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniale prezentują się te zaproszenia. A czy dowiem się tutaj ile wynosi czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia na zaproszenia ślubne?

    OdpowiedzUsuń