środa, 1 marca 2017

Gala konkursu Najpiękniejsza Panna Młoda.

Już w zeszłym roku zostaliśmy patronami medialnym konkursu Najpiękniejsza Panna Młoda, konkurs z pozycji internetu podobał nam się, ale w tym roku mieliśmy możliwość być osobiście i przyglądać się zmaganiom finałowej 10. Tak się wszystko potoczyło i złożyło, że mogliśmy w sobotę ruszyć do Poznania, by w niedzielę o godzinie 17 móc się zachwycać.
    

Co tu dużo pisać? Jesteśmy pod dużym wrażeniem konkursu i gali.
Na etapie castingu, na poznańskich targach ślubnych zgłosiło się ponad 400 kandydatek i z nich, jako patroni medialni musieliśmy wyłonić 10 naszym zdaniem najładniejszych dziewczyn! Oj, uwierzcie, nie było łatwo.
Gala odbyła się 26 lutego, w niedzielę, w hotelu Blow Up Hall 5050 w Starym Browarze, została poprowadzona przez panią dyrektor hotelu Martę Klepkę i prezentera Bartka Jędrzejaka. Prowadzenie, dowcip i klasa prowadzących była na wysokim poziomie.
Najpierw dziewczyny wystąpiły w dżinsach i białych koszulkach - to było ich przedstawienie, a za nimi, na ekranie były pokazywane zdjęcia.
Później wystąpiły w sukniach koktajlowych i jak na prawdziwych wyborach miss, zadano im kilka pytań. Nie były to trudne pytania, więc dziewczyny poradziły sobie bez problemu.


Kiedy dziewczyny były przygotowywane do głównego wyjścia, w sukniach ślubnych, odbył się pokaz barmański, zaśpiewała z mini recitalem Anna Lasota - głos bardzo piękny, donośny oraz co mi się akurat podobało najbardziej, zatańczyła ubiegłoroczna Najpiękniejsza Panna Młoda - Justyna Witkowska. I zrobiła to perfekcyjnie, widać, było, że taniec sprawiał jej wiele radości.
I nagle, przy przygaszonych światłach pojawiły się one, w pięknych i bardzo dobrze dobranych sukienkach, z kwiatami w dłoni, we włosach i na pasku. Widać było na ich twarzach wzruszenie. Występowały przed prawie 300 gośćmi, przed fotografami, kamerami, przed swoją rodziną i przede wszystkim przed swoimi narzeczonymi.


Kiedy dziewczyny wszystkie już się zaprezentowały, została wyłoniona Najpiękniejsza Panna Młoda Uśmiechu, Miss Internetu, Miss Publiczności, II vice miss, I vice miss i ta Najpiękniejsza. Została nią Sara Trzaskawka, w pięknej, delikatnej sukience. Szarfy wręczała, jak na najprawdziwszych wyborach, ubiegłoroczna Miss.
Jesteśmy pod dużym, bardzo dużym wrażeniem organizacji konkursu, profesjonalizmu, pomysłu. Ogromne podziękowania dla organizatorki, pani Romy, bez niej i bez jej zaparcia, nie doszłoby do tak fajnego konkursu.
Szkoda, wielka szkoda, że w Trójmieście nie odbywa się taki konkurs...
Niestety znaleźliśmy dwa małe braki - dlaczego miss internetu nie otrzymała nawet szarfy? A drugi brak - korona! Przekazywanie korony z rąk do rąk, było by takim zwieńczeniem całego konkursu.

Więcej filmów, zobaczycie na YT, klikając w nasz kanał.
Miłego oglądania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz