poniedziałek, 6 lutego 2017

Ozdoby ze wstążek

Niby nic wielkiego, taka fruwająca sobie wstążka, a może być świetną ozdobą miejsca zaślubin, ściany za Wami, czy ogólnie sali weselnej. Tasiemki są niedrogą dekoracją, a zarazem efektowną i oryginalną dekoracją ślubną. Są świetnym "ubrankiem" dla krzeseł. Moda na dekoracje ślubne wstążkami, jest znana od wielu lat za oceanem.Ozdoby takie kojarzą się ze ślubem w stylu rustykalnym, sielskim, czy romantycznym.

Trendy Bride

Od czego rozpocząć dekorację używając wstążek?
Warto skompletować wstążki, w odcieniach, które będą Wam towarzyszyć w trakcie ślubu i wesela. Przykładowo, jeśli ślub będzie w odcieniach różu, to zainwestujcie we wstążki o kolorze: pudrowego różu, brudnego różu, różowego ciemnego, różowego jasnego, amarantowego, purpurowego, magenty, majtkowym, malinowym, pąsowym, różu weneckiego i rubinowym.*
Wstążki mogą zastąpić okropną organzynę, którą oferuje nie jeden lokal weselny. Na gładkim, jednokolorowym obrusie można położyć wstążki, które będą tworzyć bieżnik - coś innego, kolorowego.


weddingomania.com

Wstążki mogą posłużyć jako ścianka za Wami. Często jest to niezbyt ładne miejsce, bywa z lekko oderwaną tapetą, a czasami z lekko przybrudzonym i przerzuconym niedbale materiałem, na tle tego będziecie mieć zdjęcia na całe życie. Wstążki stworzą kotarę, której nie będziecie się wstydzić.


Wstążki mogą także zastąpić pokrowce, które są chętnie wybierane przez pary młode i przez miejsce w którym robicie wesele. Często się zdarza, że restauracja ma w pakiecie pokrowce, aby zakryć brzydkie, czasami nawet brudne krzesła. Ale jeśli krzesła pasują kolorystycznie do Waszego wesela, bądź są na tyle ładne, to nie warto ich przykrywać pokrowcami. Tańszym sposobem jest użycie do tego... wstążek.


http://www.deerpearlflowers.com

Jak jeszcze możecie wykorzystać wstążki?
Na sesji poślubnej. Wiatr, który będzie rozdmuchiwać tasiemki na wszystkie strony, będzie tworzyć kolorową scenografię. Wstążkami możecie się bawić i robić z nimi wszystko, co przyjdzie Wam do głowy.

www.slubnaglowie.pl


*Takie nazwy odcieni różowego znalazłam w internecie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz