środa, 2 listopada 2016

Wasz piękny ślub. Recenzja książki Bridelle.

Jak już wiecie, pojawiła się na rynku nowa, druga książka Bridelle. Mamy tą przyjemność być po raz drugi patronem medialnym tejże książki.
Oboje, dwa rączkami, a nawet czterema łapami podpisujemy się pod stwierdzeniem, że książka ta, to znów dzieło sztuki. Najlepszy z najlepszych duetów ślubnych w Polsce, ponownie zachwycił!Takiej pozycji na polskim rynku jeszcze nie było. To że będą śluby stylizowane, to takie przypadki się zdarzają i w książkach i w gazetach. Ale żeby były prawdziwe śluby, które będą rozłożone na części pierwsze, to już się nie zdarza. Począwszy od palety kolorów, na detalach, na poradach i na komentarzach ze strony autorek.
W książce znajduje się bardzo dużo zdjęć, a i tak mam ich niedosyt. Po raz pierwszy oglądając książkę, obejrzałam zdjęcia, nie czytając w ogóle tekstu. Bo po co? Najpierw trzeba się pozachwycać zdjęciami. Dopiero po kilku dniach zajrzałam do książki, aby ją przeczytać, a i tak zdjęcia robiły na mnie większe wrażenie ;-) Jak sami widzicie, nie tylko na mnie.


Jestem taką osobą, która woli czytać książkę papierową niż elektroniczną. A wiecie dlaczego? Bo drukowana książka pachnie! Książka Bridelle pachnie, mogę ją wąchać i wąchać :p
Książka pokazuje, że można zrobić piękny, zachwycający i własnymi rękoma ślub. Że można i warto łamać ogólnie przyjęte zasady i stereotypy. Ślub humanistyczny - proszę bardzo, ślub konkordatowy w plenerze - proszę bardzo, ślub we dwoje - proszę bardzo. Książka "Wasz piękny ślub" niech będzie natchnieniem dla Was, że można, a nawet trzeba zrobić ślub po swojemu i realizować Wasze największe marzenia związane ze ślubem.
Wiem, że trwają przygotowania do trzeciej książki Bridelle. I już się nie mogę doczekać, ciekawość zżera mnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz