wtorek, 12 lipca 2016

5 polskich projektantów sukni ślubnych

Każda z Was, drogie panny młode, zna takich projektantów jak Vera Wang, Oscar de la Renta, Dior czy Armani. Polskich projektantów też kilku wymienicie - Gosia Baczyńska, Viola Piekut czy Paprocki i Brzozowski.
Ale czy wiecie, że jest wielu mniej znanych polskich projektantów, do których może nawet weszliście, nie wiedząc, że to nasze rodzime projekty.

Dziś pokażemy Wam pięciu polskich projektantów:
Anna Kara,
Laurelle,
Rina Cossack,
Sylwia Kopczyńska,
Agnieszka Świtały.


W autorskiej galerii można znaleźć niepowtarzalne wzory sukien ślubnych. Projekty charakteryzują się wyjątkową estetyką i jakością wykonania oraz najlepszej jakości naturalnymi tkaninami. Kolekcje Anny Kary to połączenie prostej, klasycznej formy z elementami subtelnej ekstrawagancji, adresowane są do kobiet przywiązujących wagę do tradycji, ale nie ulegającym stereotypom.

Nathan
Suknie ślubne Anny Kara, można dostać w salonie współpracującym Arttrend w Gdańsku.

Laurelle

W Laurelle tworzymy suknie zgodnie z trendami światowej mody. Wiemy jednak, że elegancja to przede wszystkim dbanie o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dlatego nasze suknie szyte są na miarę, z najwyższej jakości tkanin.
Rina

Rina Cossack

Kolekcja Wedding to minimalizm, francuska koronka i ultra zwiewne tkaniny. Została stworzona z myślą o pannach młodych, które cenią nowoczesny, a zarazem romantyczny design. W kolekcji pojawiły się głębokie, oryginalne dekolty i cięcia podkreślające kobiece kształty. Suknie w dużej mierze wykonano z koronek, lekkich tiuli i delikatnych muślinów.

Charakterystyczne dla projektantki są kobiece, zmysłowe suknie, uszyte z najlepszej jakości materiałów. Ręcznie zagęszczane koronki i tiule to znak rozpoznawczy Sylwii Kopczyńskiej.

Blade


Agnieszka Świtały znana jest ze swojego ultra kobiecego stylu. Kreacje tworzone są z naturalnych włoskich tkanin, takich jak jedwabie, muśliny, szyfony, żorżety oraz kaszmiry.


Wszystkie podpisy oraz zdjęcia pochodzą z oficjalnych stron internetowych projektantów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz