poniedziałek, 14 marca 2016

Warsztaty ślubne w Cafe Wedding

W sobotę 12 marca mieliśmy przyjemność być na warsztatach ślubnych w Cafe Wedding.
To nowe miejsce na ślubnej mapie Trójmiasta, którą warto choć raz odwiedzić. Czym jest Cafe Wedding?

Cafe Wedding to miejsce w którym można poczuć się wyjątkowo, przyjemnie i miło. To miejsce, gdzie można obejrzeć zaproszenia, przymierzyć garnitur i sukienkę, oraz zrobić pierwsze zdjęcia. Do tego można się napić kawy, zjeść coś dobrego i pogadać.
Wnętrze Cafe Wedding robi na mnie niesamowite wrażenie. Styl rustykalny, suche kwiaty, drewno, ławy zamiast eleganckich stołów, różne krzesła i przytłumione światło. Do tego na oknach drewniane okiennice. Gdy pierwszy raz weszłam do tego miejsca, od razu widziałam w nim małe wesele w stylu rustykalnym.

W sobotę w Cafe Wedding odbyły się warsztaty ślubne.
Powitali nas właściciele tego pięknego miejsca pani Joanna i pan Paweł.


Warsztaty rozpoczęła makijażystka, która opowiedziała o tym dlaczego warto mieć zrobiony profesjonalny makijaż, dlaczego powinno się "oddać" w ręce osoby doświadczonej.
Później głos zabrała florystka, z Magla Kwiatowego, opowiadała o bukietach w stylu boho. Opowiadając tworzyła te bukiety.

Opowiadała także o wiankach na głowę, które stają się coraz bardziej popularne. Musiałam skorzystać z okazji i przymierzyć. 


Dodatkowo pani jest edukatorem seksualnym, więc mówiła m.in. jak związek ewoluuje przez lata, jak i czym różnimy się od mężczyzn.
Co jeszcze było? Były samochody, były indywidualne konsultacje, były rozmowy, były degustacje wina i ciast i była przede wszystkim dobra atmosfera.


I wiecie co jeszcze jest w Cafe Wedding?
Łapacz snów!! Który idealnie pasuje do tego miejsca.


Chłop Cyklop: fajny, świetny pomysł. Chciałbym móc zorganizować tutaj wesele, jestem zadowolony, że byłem i widziałem. Polecam każdej parze młodej, aby zobaczyli to miejsce.

Cafe Wedding
ul. Architektów 1A
Gdynia Orłowo
www.cafewedding.pl
1 komentarz: