środa, 3 lutego 2016

Suknie ślubne Karolina Twardowska

Od pewnego czasu widuję w internecie suknie ślubne Karoliny Twardowskiej. Oglądałam, podziwiałam i w końcu dla Was napisałam kilka słów.
Karolina Twardowska to polska projektantka, którą niedawno odkryłam. I bardzo się cieszę, że polskich projektantów jest coraz więcej i że robią coraz ładniejsze suknie. Powoli skłaniam się ku temu, że przestają mnie interesować zagraniczni projektanci.

Atelier Karoliny Twardowskiej zostało założone w 2014 roku. "Logiem" jest piórko, które symbolizuje delikatność i lekkość. Projektantka ma podstawy z szycia i projektowania, z wykształcenia jest magistrem sztuki, ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Projektowała ubiory sceniczne.


Sukienki są uszyte w stylu boho, z jedwabiu, koronki i szyfonu. Świetną propozycją jest możliwość łączenia i mieszania projektów, ponieważ góra i dół sukienki nie są ze sobą połączone. Jest to bardzo dobry pomysł dla niezdecydowanej panny młodej.

Mi sukienki przypadły do gustu. W szczególności trzy modele. Cieszę się, że Atelier wystawia się 14 lutego na Alternatywnych Targach Ślubnych w Gdańsku, będę miała okazję obejrzeć sukienki osobiście :)


Emilie


Eve


Eliana


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz