czwartek, 25 lutego 2016

Sukienki hiszpanki, dla kogo?

Sukienki hiszpanki są sukienkami bardzo efektownymi, są coraz częściej wybieranymi fasonami sukienek przez panny młode.
Czym się charakteryzują i która panna młoda może je wybrać?
Dowiesz się z dzisiejszego posta.


Główną cechą hiszpanek jest to, że spódnica jest uszyta z wielu warstw koronek, które tworzą ukośne lub poprzeczne falbany. Bywa, że przód sukienki jest krótszy od tyłu, bądź ma efektowne rozcięcie na długą i seksowną nogę. Falbany ułożone ukośnie wydłużają sylwetkę, a poprzeczne odwrócą uwagę od szczupłej sylwetki. Szczególnie polecana dla wysokich kobiet i jeśli ma krótszy przód, bądź rozcięcie, ze zgrabnymi nogami.

Jak widać na zdjęciu powyżej, wybrałam hiszpankę. Sukienka mnie oczarowała, a jej gorset spowodował, że nie mogłam się jej oprzeć. A pas? Musiałam go po prostu mieć, to była wisienka na torcie.
Hiszpanki są sukniami, które zwracają moją uwagę w każdej kolekcji, u każdego projektanta. Niestety, projektanci mają mało hiszpanek w swoich kolekcjach.
Ale znalazłam projektantów z Kanady, a dokładnie z Toronto, którzy mają dosyć sporo sukienek z różnymi falbankami, różnej wielkości i długości. Niestety sukienek od Paloma Blanca nie dostaniemy w Polsce.


4363
z zakładki strony projektantów - "prawdziwe śluby", jest to najczęściej wybierana sukienka przez klientki Paloma Blanca. Bardzo podobna do mojej sukienki.4501


4510


4514


4555


4605


4610

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz