piątek, 26 lutego 2016

Śledź suknie. Maggie Sottero

Bardzo lubię pokazywać Wam sukienki, przeróżne sukienki. Jeśli odwiedzacie naszego bloga często, to na pewno zauważyliście serię postów z serii: "Śledź suknię". Są to sukienki, które uczestniczki programu "Salon sukien ślubnych Polska" wybrały. Nie zawsze uda mi się pokazać Wam konkretny model, ale zawsze pokażę Wam firmę, projektanta.
Dziś dosyć znana w Polsce firma Maggie Sottero.


Paulina

Suknie firmy Maggie Sottero można kupić w kilku miejscach w Polsce. W województwie pomorskim, według strony internetowej, nie uda nam się. Najbliżej w Warszawie.
Jakie są sukienki Maggie Sottero? Piękne, odważne, luksusowe. Tak mogłabym określić w trzech słowach.
Piękne, suknie Maggie Sottero uważane są za synonim jakości i dobrego smaku.
Odważne, suknie są w szyte w różnych kolorach, także w kolorze różowym. Posiadają rękawki, asymetrię.
Luksusowe, ceny sukni wahają się od 3 000 do 6 000 zł. Są bogato zdobione i są bardzo ciężkie, potrafią ważyć nawet 15 kg.

Moja "ulubiona" sukienka od Maggie Sottero to Serencia. Piekny pudrowy różowy kolor, w falbanach, do tego tak bardzo zdobiony gorset... Zauroczyłam się nią, choć nie podobają mi się sukienki, które są odcinane poniżej linii bioder.

Znalazłam także wśród wielu forów ślubnych, wypowiedzi, że dziewczyny, które przymierzyły sukienki, twierdziły, że są to najpiękniejsze suknie ślubne świata.
Czyż można się z tym nie zgodzić??Aurora


Gemma


Juliette


Serencia


Yasmina


Yvette

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz