poniedziałek, 8 lutego 2016

Pomaluję w TEN DZIEŃ, usta na czerwono.

Według przeprowadzonych badań, aż 55% kobiet wychodzi z domu po użyciu błyszczyka bądź szminki. Kolor szminki może popsuć efekt całego makijażu i cera będzie wyglądać na szarą i zniszczoną. Dobrze dobrany kolor może podkreślić atuty Twojej urody.
Czerwona szminka bardziej pasuje do wieczornego makijażu niż do dziennego. W dziennym świetle czerwony rzuca się w oczy, sprawia wrażenie intensywnego, nawet wulgarnego. W wieczornym makijażu, przy sztucznym świetle, czasem nawet przyciemnionym czerwień traci na intensywności, a dodaje "lekkiego pazura". Do czerwonych ust makijaż oczu powinien być delikatny.
A wiesz czym jest makijaż paryski? Czarna kreska na oku i piękne czerwone usta.


Komu pasuje czerwień?

Każdej kobiecie, ale nie każda czerwień.
Pamiętaj jednak, że czerwone usta optycznie zwężają je. Czerwień szybko się ściera z ust, po ceremonii będziesz musiała się całować z wszystkimi gośćmi. I oczywiście ze swoim świeżo poślubionym mężem. Uważaj, żeby nie ubrudzić koszuli, gdy będziesz się przytulać do niego.

Blondynki z włosami o jasnych refleksach powinny wybierać czerwień chłodną, mogą być przełamane różem bądź fioletem.
Blondynki ze złotymi refleksjami powinny używać szminki z odcieniem koralowym, bądź z pomarańczowym.

Brunetki z ciemną karnacją będą świetnie wyglądać w strażackiej czerwieni.
Jeśli jesteś brunetką z włosami w kolorze średniego brązu powinnaś używać szminki czerwonej, a dokładniej malinowo-różowej, fuksji.

Rude o ciepłym odcieniu rudości, wpadającym w złoto, będą olśniewać w szminkach o intensywnym odcieniu lub przełamaną koralem, oranżem. Szminki ze złotymi drobinkami będą idealne dla Ciebie.
Jeśli masz włosy rude, wpadające w brąz, to odpowiednie będą dla Ciebie pomadki w ciemniejszym kolorze, wpadający w miedziano-złoty odcień. A może uda Ci się znaleźć czerwoną szminkę przełamaną brązem?

Uważasz, że czerwone usta nie będą pasować na ślub? Moim zdaniem idealnie będą pasować. Dodadzą Tobie seksapilu, kobiecości i odwagi. A na gościach oraz na swoim narzeczonym zrobisz piorunujące wrażenie.

A znasz najsłynniejsze filmowe i ślubne czerwone usta?


Carrie Bradshaw 

glitterinc.com


noivadeevase.com


staceyhedman.com


www.lovemydress.net


www.mylovelywedding.com


www.onewed.com


www.weddingpartyapp.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz