poniedziałek, 1 lutego 2016

Miało być o ścianie, a wyszły targi

Zasiadłam do komputera, aby napisać dla Was post. Post o ścianie ze zdjęć, którą można wykorzystać na Waszym weselu. Post poniekąd dla Was, a wyszedł bardziej dla fotografów, którzy się wystawiają na targach ślubnych. Przeczytajcie do końca post, nawet jeśli nie jesteśce fotografem.
Targi ślubne, to miejsce, w którym wielu usługodawców z branży ślubnej wystawia się, przedstawia się, zachęca i zdobywa klientów.
Tylko jak zdobyć klienta, skoro najczęściej stoisko fotografa wygląda hm... w zasadzie nie wygląda.
Mieliśmy okazję być kilkukrotnie na różnych targach ślubnych. I pamiętam tylko jedno stoisko z targów sprzed kilku laty. Dlaczego? Bo wyglądało inaczej niż 99,9% pozostałych firm fotografujących. Gdy tak chodzimy po targach, do tej pory, tylko jeden wystawca mnie zachęcił do tego, aby podejść i zobaczyć co oferuje. I to jest właśnie ten jeden fotograf, o którym wspomniałam wyżej. To zachęcenie nie było spowodowane ulotką, słowem, zaczepieniem nas. Ono było spowodowane wyglądem stoiska.
Drogi fotografie, droga fotograf!
Jeśli chcesz wystawić się na targach, to zaprezentuj siebie, pokaż, że poprzez stoisko masz wyobraźnię, którą użyjesz na sesji poślubnej.
To, że ustawisz stół na którym będzie stał laptop, to, że w głębi stoiska ustawisz wielki piędziesięciokilku calowy telewizor, to nie zajrzę do Ciebie i możliwe, że wiele par także nie zajrzy, bo Ciebie nie zauważy...
Ale jeśli zawiesisz czarny materiał, na nim w ramkach zdjęcia i Twoje zdjęcia będą wisiały wszędzie dookoła, to takie stoisko będę pamiętać długo. Właśnie to stoisko wciąż pamiętam.
Pokaże Wam, co znalazłam w internecie, co potrafią "zrobić" z własnym stoiskiem fotografowie za granicą.
Drodzy Państwo Młodzi!
Jeśli, możecie za swoimi plecami zrobić ścianę z własnych zdjęć z dzieciństwa, jeśli masz np. miejsce na księgę gości, to także możecie ją bardzo fajnie zaaranżować. A pomysły możecie zaczerpnąć ze stoiska fotografa :)


adarlingdayblog.com


erikperel.com


andrewjadephoto.blogspot.com

 
romanticdecorationnow.blogspot.com


www.laurieannphotography.com


www.gregorybyerline.com


www.earth13.com

 
www.sarahbenblog.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz