poniedziałek, 18 stycznia 2016

Śledź suknię. La Sposa

Od lutego mają pojawić się kolejne odcinki programu "Salon Sukien Ślubnych Polska:. A my wrócimy na chwilę do odcinka trzeciego, pierwszej edycji. W tym odcinku uczestniczki wybrały suknie Diane LegrandRonald Joyce i La Sposa.
Suknie ślubne La Sposa pochodzą z Barcelony. To suknie dla kobiet eleganckich, które lubią klasyczne fasony. Sukienki są glamour i proste, to projekty, które zachwycą także romantyczki. Suknie pełne pięknych kontrastów. Modele pięknie podkreślają atuty kobiecej sylwetki. Suknie ślubne La Sposa są projektowane z dużą dbałością o szczegóły, są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Na sukienkach nie ma zbyt wielu zdobień, przez to kolekcja jest jeszcze ciekawsza.

Na stronie La Sposa, każda z sukienek jest dokładnie opisana, przykładowo: "W najnowszej kolekcji 2016 La Sposa proponuje swoim klientkom tiul Crystal w połączeniu z podwójnymi koronkami, tworzącymi eleganckie i biżuteryjne aplikacje 3D. Widać to szczególnie w mocno taliowanej sukni ślubnej Rupia - bez wątpienia najpiękniejszej księżniczce w tej kolekcji. Odkryte ramiona z mariażem koronki tworzą iluzję rękawu ¾ , a serduszkowy dekolt otulony fantazyjnym duetem dekoracyjnego tiulu i koronkowego wzoru, dopełnia okazały look tej niezwykłej sukni."

Rupia

Które jeszcze sukienki sprawiły, że szybciej moje serce zabiło? Np. Rosa.

Piękna syrenka, która sprawia wrażenie sukienki balowej. Patrząc się na nią, nie wiem, gdzie sukienka się zaczyna, nie widać takiego wyraźnego dekoltu. Koronka sprawia wrażenie przyklejonej do piersi. Pomysłowo. No i te plecy. Uch, uch, uch!! Niby nic, ale ten dekolt...
Oglądam kolekcję na 2016 rok, po raz chyba dziesiąty. I nie chcę Was przeładować ilością sukienek. Postanowiłam pokazać Wam trzy, które najbardziej mi się podobały. I co?! I jest problem... Bo nie potrafiłam znaleźć trzech najładniejszych, bo każda jest śliczna!! 

Ale znalazłam pewien smaczek :)

Rene

Z przodu rybka, z trenem. A z tyłu przypomina mi sukienkę luźną, lekko spływającą po ciele, taką grecką. Tren jest odpinany. Z tyłu ten tren nie wygląda jakby go ktoś doczepił i fajnie by było, jakby do końca wesela nie odpadł. On pięknie wychodzi z pasa i paska. Dla mnie rewelacja :)

Panny Młode sukienki można nabyć w polskich salonach. Pomorskie narzeczone, też nie mogą narzekać, sukienki można obejrzeć w salonie w Gdyni :)

Myślę, że warto przymierzyć choć jedną sukienkę i poczuć się jak księżniczka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz