wtorek, 8 grudnia 2015

Open Bridal Day 2, czyli stylowe wesele.

W końcu możemy Wam zdradzić gdzie byliśmy, co robiliśmy i dlaczego to robiliśmy.
Pamiętacie jak pokazywaliśmy Wam na facebooku, że coś tworzymy? Tak, tak, tworzyliśmy zdjęcia i filmiki na wielkie ślubne wydarzenie. Tuż po nowym roku, 10 stycznia 2016 w Hotelu Airport Okęcie odbędzie się OPEN BRIDAL DAY - STYLOWE WESELE.


Wraz z innymi blogerkami ślubnymi ubrałyśmy przepiękne sukienki Annais Bridal, blogerzy (dwóch rodzynków w branży ślubnej ;) ) ubrali piękne granatowe garnitury firmy Pawo. Zostałyśmy umalowane przez Agnieszkę Karkos, zdjęcia robiła nam Krystyna Sarnacka (okazało się, koleżanka z liceum Chłopa Cyklopa). Blasku dodawały nam dodatki, czyli biżuteria od White Jasmine. A wszystko miało miejsce i nad wszystkim czuwały siostry Ksis - czyli Karolina i Kasia.


Open Bridal Day - stylowe wesele, to już druga edycja. (Relację z pierwszej edycji możecie przeczytać tutaj.)
Co zostanie zaprezentowane tym razem? Suknie Annais Bridal! Suknie, które uwielbiam, które szalenie mi się podobają. I uwaga! Modelki będą mieć ubrane najpiękniejsze i najwygodniejsze buty jakie kiedykolwiek miałam na sobie, buty Ksis :) Panowie, będzie także coś dla Was. Pokaz garniturów. Po pokazie będziecie mogli odwiedzić showroom, w którym będzie można przymierzyć pokazane suknie, a ułatwi Wam to zadanie, indywidualna karta sylwetki.


To nie wszystko. Będą panele eksperckie, warsztaty DIY z mistrzem czekolady i savoir vivru. To także nie wszystko! Do współpracy zostali zaproszeni najlepsi specjaliści ślubni, będą udzielać merytorycznych i profesjonalnych porad, będą odpowiadać na Wasze pytania. A wiecie, że to także nie jest wszystko?? Będą pokazy barmańskie i taneczne. A wiecie, kto będzie prowadził Open Bridal Day? Moja ulubiona dziennikarka - Ewa Wojciechowska oraz mój autorytet ślubny Paulina Sygnatowicz z bloga, który wie wszystko o sukienkach - Love My Dress.
Czy to koniec atrakcji? NIE!! Będziecie mogli wygrać wesele w Hotelu Airport Okęcie oraz nagrody od partnerów :)

Wraz z blogerami z: Zrób swój ślub, Niepoprawna Panna Młoda, Planujemy razem, Love my dress serdecznie Was zapraszamy :)


Przedstawiamy Wam filmik oraz kilka zdjęć zza kulis.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz