środa, 16 grudnia 2015

Morski bukiet

Czy u Was dziś także było dość zimno? Przez cały dzień wszystko dokoła drzewa, trawa, liście były w szronie. Myślę, że nad morzem piasek i plaża także była oszroniona, a morze... i muszelki... są pozamarzane, śliskie od wody. Ale nie można się załamywać, za kilka miesięcy znów będzie ciepło. I letnie pary młode, które zdecydują się na ślub na plaży, będą mieć piękne widoki, delikatny piasek pod stopami i będą mogły zbierać muszle.
Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o morskich zaproszeniach. Dziś pozostaniemy w tematyce morskiej, ale post będzie dotyczył bukietu ślubnego z muszlami.
Bukiet z muszli idealnie wpisuje się w tematykę morską, choć to trochę odważny krok. Do takiego bukietu można dodać muszle, można zrobić cały z muszli. Można także posłużyć się rozgwiazdami, koralowcami. Można użyć jasnych kwiatów, ale i z ciemnymi muszle sobie poradzą. Jeśli zdecydujesz się na bukiet z samych muszli, aby dodać jemu lekkości, użyj piór, bądź drobnych kwiatków. Będzie to idealne połączenie żywiołu powietrza (pióra) i wody (muszle).


bridesmaidtrade.wordpress.com


destinationweddingdetails.com


www.artoflove.com


www.confettidaydreams.com


www.etsy.com


www.onewed.com


www.pinterest.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz