piątek, 18 grudnia 2015

Jesus Peiro 2016

Suknie ślubne Jesusa Peiro to uczta dla oczu, ten hiszpański projektant potrafi spowodować szybsze bicie serca u nie jednej kobiety.
Znakiem rozpoznawczym Jesusa Peiro jet dbałość o szczegóły, dbałość w doborze materiałów, a przede wszystkim staranność i precyzja. Motto projektanta brzmi: "najważniejszy jest detal". I to właśnie detal wyróżnia suknie ślubne Jesusa. Suknie są szyte ręcznie, każdy projekt jest dokładnie przemyślany, tak aby panna młoda czuła się wygodnie i swobodnie w sukience. Kolekcja ta jest zmysłowa, lekka. Każdą sukienkę mam ochotę ubrać, a przede wszystkim zobaczyć z bliska. Oryginalne dodatki, czarna narzutka, pasy wysadzane kryształkami, kokardy i wisiorki, niekoniecznie na szyi, robią spore wrażenie.
Kolekcja na 2016 rok to elegancja, prostota i awangarda.

Chłop Cyklop: tak, tak, wiem co to jest tren, wiem jak wygląda sukienka rybka i princeska. I znam kilku projektantów sukni. Tego projektanta nie znałem i muszę przyznać, że podobają mi się jego suknie. Zrobiły na mnie duże wrażenie, chyba największe zrobiło to połączenie klasyki z nowoczesnością, żeby korale nosić w pasie? Ale pasuje!!5026


5057


6013


6017


6019


6057


6059

6062

6078


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz