piątek, 11 grudnia 2015

Dzień otwarty w Showroom Ksis

Showroom Ksis kojarzę chyba od momentu kiedy powstał. Akurat wtedy przygotowywałam się do własnego ślubu i szukałam pięknych i wygodnych butów. Piękne one były i są, ale butów na płaskim obcasie nie znalazłam :( Przez cały ten czas, gdzieś siostry K, przewijały mi się. Bliżej i lepiej poznałam, a w zasadzie poznaliśmy Ksis na spotkaniu blogerów ślubnych I do. Zobaczyć coś w internecie, a zobaczyć coś na żywo, to jak niebo i ziemia.
Po raz drugi mieliśmy okazję zobaczyć, dotknąć i ja miałam okazję ubrać buty Ksis, gdy nagrywaliśmy dla Was filmik na Open Bridal Day.
Już jakiś czas temu pisaliśmy Wam, że buty od Ksis są bardzo wygodne. Są to buty, które ubierzecie i nie będziecie miały ochoty ich ściągać. Chodzi się w nich fantastycznie, miałam takie wrażenie, że nie miałam ubranych butów na nogach :) Nie dość, że są wygodne, to jeszcze dodatkowo są delikatne i perfekcyjnie zrobione. A siostry Karolina i Kasia to bardzo sympatyczne osoby, które pomogą przy doborze butów, udzielą porady i uspokoją zdenerwowane panny młode.
Dlatego chcemy Was bardzo serdecznie zaprosić na dzień otwarty w Ksis. Warto zarezerwować sobie kilka godzin w dniu jutrzejszym i pojechać do Showroomu Ksis. Czekać tam na Was będą oprócz butów, także torebki wieczorowe, suknie wieczorowe z kolekcji It's me firmy Annais Bidal i piękne błyszczące dodatki od White Jasmine. Dodatkowo, gdybyście poczuły nieodpartą chęć na coś słodkiego, to Wasze podniebienie będzie pieścić cukiernia MeryBarbery Chocolate i Masz kawałek.

Chłop Cyklop: Oprócz przymierzenia butów i wszystkich błyskotek dla sroczek, będzie też możliwość porozmawiania z ekspertami w dziedzinie stylizacji. Tego wieczoru przewidziano wiele atrakcji oraz możliwość uzyskania rabatów od partnerów Showroom Ksis.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz