środa, 25 listopada 2015

Targi Wedding - zaproszenie

 W najbliższy weekend (28-29 listopad) w Warszawie na stadionie narodowym odbędą się targi ślubne Wedding. Zapowiadają się ciekawie, dużo pokazów sukni ślubnych i wiele, wiele ciekawych warsztatów.
Planowaliśmy pojechać i zobaczyć jak robi się targi w Warszawie. Plany nam się bardzo zmieniły i owszem będziemy w Warszawie, ale będziemy robić coś innego, ale ślubnego. Szczegóły już wkrótce :)
Przedstawiamy Wam list oraz plan pokazów.


"W imieniu organizatorów zapraszamy 28 i 29 listopada na Stadion PGE Narodowy, gdzie odbędą się prestiżowe Targi Ślubne Wedding, które spektakularnie otworzą sezon 2016! To swego rodzaju rewolucja na rynku targów ślubnych, które kojarzą się z zwykle z ogranymi pomysłami i kiczem. Organizatorzy Targów Wedding przełamują ten stereotyp i hołdują hasłu  - zero nudy i banału, 100% elegancji i profesjonalizmu - a wszystko to dla tysięcy przyszłych par młodych, które poszukują ciekawych i oryginalnych pomysłów na swój ślub. Znajdą je podczas Targów Ślubnych Wedding a dodatkowo:

150 najlepszych wystawców z Polski i zagranicy, w tym marki ekskluzywne obecne wyłącznie na tej prestiżowej imprezie targowej
panele dyskusyjne i bezpłatne warsztaty z udziałem najlepszych ekspertów ślubnych w Polsce
- kilkanaście pokazów mody ślubnej najbardziej cenionych i znanych projektantów, w tym jedyny w Polsce pokaz kolekcji sukien ślubnych mistrzowskiego duetu projektantów Paprocki&Brzozowski
- widowiskowe pokazy malowania piaskiem w wykonaniu zwyciężczyni programu “Mam Talent” Tatiany Galitsyny
- wsparcie akcji UNICEF „Prezenty bez pudła”, 
w której nowożeńcy i ich goście weselni mogą uratować zdrowie i życie wielu potrzebujących dzieci na całym świecie
- konkursy, niespodzianki i cenne nagrody dla odwiedzających"
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz