poniedziałek, 2 listopada 2015

Movember. Ślub z wąsem.

Movember to zbitka angielskich słów moustache (wąsy) i November (listopad) – coroczna, trwająca miesiąc akcja, uczestnictwo w której polega na zapuszczeniu wąsów w listopadzie. Jej celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn, przede wszystkim raka prostaty i innych rodzajów raka dotykająch mężczyzn.

Listopad to taki miesiąc, gdzie jednak mało odbywa się ślubów w Polsce. Winna wszystkiemu jest pogoda - plucha, wilgoć, szybko robi się ciemno, jest szaro, a listopad także kojarzy się wielu osobom po prostu z dniem Wszystkich Świętych.
Są jednak pary, które nie boją się niczego :) i robią ślub właśnie w listopadzie. A listopad, oprócz chryzantem, które bardzo lubię, movember, czyli mężczyzno zapuść wąsa :p jak stoczniowiec. (Prawie każdy stoczniowiec, ma wąsa).


Chciałabym Wam pokazać pewien ślub z motywem wąsa. Co mi się w nim podoba? Panna młoda, (na jednym ze zdjęć jest podobna do lady Mary z Downtown Abbey), jej vintage sukienka, jej bukiet z bawełną i te zabawne mufinki.
Tym razem znów się trochę przeniesiemy w czasie, do 2012 roku. Zdjęcia: Studio 1079, więcej zdjęć tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz