poniedziałek, 30 listopada 2015

Jest szaro. Jest różowo.

Poszukuję pana młodego, który dobrowolnie, pod żadnym przymusem zdecyduje się na różowy, jako kolor przewodni ślubu. Poszukuję panny młodej, która zdecyduje się na szary kolor jako motyw przewodni ślubu.
Ciężko będzie ze znalezieniem takiej pary...
A gdyby tak do szarego i różowego koloru dodać bieli? Rozjaśnić te dwa kolory i po zmieszaniu, pojawi nam się pudrowy róż i delikatny szary.
Czy w tym momencie znajdę parę, która zdecyduje się na te kolory?
Już prędzej :)
A co powiecie na pudrowy róż, który przy kolorze sukienki panny młodej, jest dosłownie delikatnie ciemniejszy? Coraz bardziej dostępny dla Was?
A jak Wam pokażę parę młodą, która połączyła delikatny szary kolor z pudrowym różem? Ślub zrobił się bardzo elegancki, a zarazem romantyczny.

Ślub odbył się... w 2013, czyli znów staroć Wam pokazuję :) W Gaynes Park na północ od Londynu.
Drużbowie pana młodego mieli szare garnitury, a panny młode różowe sukienki, które miały szary pasek. Panna młoda miała bukiet z różowych róż i gipsówki. A druhny bukieciki z gipsówki.
Piękna sukienka była przepasana różową szarfą i została zaprojektowana przez pannę młodą, a uszyta przez zdolną ciocię.
Ceremonia zaślubin miała miejsce w ogrodzie, na drzewach wisiały różowe i szare pompony z tiulu. Miejsce, w którym Amanda i Ediz składali sobie przysięgę była udekorowana gipsówką, różami i drewnianymi inicjałami młodej pary.
Na stołach oczywiście, królowały róże i gipsówka, w małych, uroczych słoiczkach, a winietki zostały zrobione z szarej tektury i przywieszone do krzeseł.

Co mi się podoba w tym ślubie? Dwa kolory, które zostały użyte, dwa rodzaje kwiatów. (Choć nie przepadam za różami, w tym ślubie idealnie pasują.) Połączenie tych kilku rzeczy sprawiło, że ślub okazał się dograny w każdym szczególe.

Chłop Cyklop: bardzo ciekawe połączenie szarego i różowego. Panna młoda miała fajny pasek przy sukience, a sukienka miała ładne plecy. Buty są niezłe! Połączenie różowego kolory z szarym, w tym wykonaniu przemawia do mnie.zdjęcia: Dasha Caffrey

1 komentarz:

  1. hehe mój kolor przewodni to będzie jasny szary i pudrowy róż :)

    OdpowiedzUsuń