poniedziałek, 5 października 2015

Retro sesja

Na naszą skrzynkę mejlową trafiła pewna informacja. O tej pewnej informacji wiedziałam już od kilku dni. Najpierw widziałam ją u mojej koleżanki Ewy, a później widziałam ją u dziennikarki... Ewy, a jeszcze później już oficjalnie na facebooku Ksis.
Mowa dziś o bardzo ciekawej sesji w stylu retro. Główne role grały: Ewa Wojciechowska, buty i fascynatory.
Pierwsza rola główna: Ewa - Ewa Wojciechowska znana dziennikarka, która od dwóch lat prowadzi portal ewawojciechowska.com na którym opisuje wydarzenia ze świata mody, kultury i show biznesu. Portal jest mi znany i często zaglądam na niego.
Pierwsza rola główna: Buty - Ksis. Jeśli choć raz szukałyście butów, którymi chciałyście zrobić wrażenie, choćby na samej sobie, to trafiłyście kiedyś na Ksis. Dwie siostry, są jak dwa buty - muszą pasować do siebie :) Buty Ksis, to moje marzenie, są piękne, szykowne, eleganckie, delikatne i oszłamiające!! Niektóre modele mają cekiny i pióra. Zakochać się w nich, to za mało powiedziane.
Pierwsza rola główna: Fascynatory - fascynatory. Ewę miałam okazję poznać ponad dwa lata temu. Brałam udział na Sopockim hipodromie w pokazie fascynatorów. Już wtedy widziałam w Ewie moc i talent. Ewa robi przepiękne ozdoby na głowę, toczki, opaski. Zachwycam się nimi. Ślubne fascynatory są delikatne, zwiewne. W najnowszym Avanti można zobaczyć dzieło Ewy. Od kilku miesięcy obiecuję Ewie, że odwiedzę ją w Poznaniu i zrobię z nią wywiad. Tylko dlaczego ten Poznań nie jest po drodze?? Życzę Ewie, aby zrobiła kiedyś fascynator dla księżnej :)

Najnowsza kolekcja na jesień/zima 2015/2016, butów Ksis jest inspirowana stylem retro, Wielkim Gatsby'm. Lata dwudzieste to epoka elegancji i szyku. Zresztą same zobaczcie. :)
Zdjęcia: Magdalena Piechota, więcej zdjęć tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz