poniedziałek, 21 września 2015

Śledź suknię - Ronald Joyce

W pierwszym odcinku "Salon Sukni Ślubnych Polska", jedna z uczestniczek wybrała sukienkę Papa Michel, a druga wybrała sukienkę firmy Ronald Joyce.
Ronald Joyce to firma angielska, projektantką jest Włoszka - Veni Infantino. Co roku projektuje dwie kolekcje - główną - Ronald Joyce i Victoria Jane.

Sukienki Ronald Joyce są wyprodukowane z bardzo dobrych koronek, satyny, kryształków.
Kolekcja jest ciekawa. Dla mnie to połączenie dwóch sukni w jedną. Bo albo dół jest bogaty, a wtedy góra jest skromniejsza, albo dół jest skromniejszy, a góra bogatsza. Sukienki, nawet princeski, sprawiają wrażenie lekkich jak mgiełka. Prawie każdy model ma ramiączka! Jestem dużą zwolenniczką wszelkich ramiączek, rękawków, szelek i innych zdobień, które spowodują, że sukienka nie spadnie.
W kolekcji na 2015 roku przeważają rybki i princeski.

Uczestniczka programu wybrała sukienkę z kolekcji Victoria Jane Odette 17918.
To sukienka, która ma delikatny tiul na dekolcie i na plecach, przez to dekolt nie jest tak widoczny. Gorset haftowany kryształkami, które schodzą aż do spódnicy. Na stronie internetowej jest podane, że sukienkę można kupić w kolorze białym, ivory oraz jasny złoty. Ciekawi mnie ten jasny złoty w połączeniu z tymi srebrnymi aplikacjami.O to kilka propozycji, które mnie zaciekawiły.

Ria

Elaine

Electra

Evita

Elma

Eadie

Sukienki można kupić w kilku salonach w Polsce. Niestety mieszkanki województwa pomorskiego muszą obejść się ze smakiem. Najbliżej nas, jedynie w Olsztynie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz