środa, 16 września 2015

Śledź suknię - Papa Michel

O programie "Salon sukien ślubnych Polska" i o moich wrażeniach już Wam pisałam. Postanowiłam zrobić cykl postów "Śledź suknię", w których będę przedstawiała Wam sukienki, firmy, projektantów, które wybrały uczestniczki programu.

W pierwszym odcinku jedna z panien młodych wybrała sukienkę (dokładnie spódnicę) Papa Michel. Jak sama nazwa sugeruje, jest to... polska firma. Było to dla mnie zaskoczeniem. Ucieszyłam się również, gdy okazało się, że Papa Michel to firma z Lublina (w tym mieście z Chłopem Cyklopem zawsze mamy przesiadkę, gdy jedziemy do teściów, Chłop Cyklop tam także studiował) oraz, że firma jest na rynku od 1981 roku. To firma rodzinna, prowadzona już przez drugie pokolenie.

Sukienki Papa Michel są eleganckie, dobrze skrojone, to klasyczne modele, z lekką nutką ekstrawagancji. W kolekcji znajdziecie sukienki gładkie z satyny, z koronki, z ciekawymi wykończeniami. Z pięknie wyciętymi i zdobionymi plecami, z rękawkami, rybki, princeski, krótkie, długie... Jednym słowem, każda panna młoda powinna coś dla siebie znaleźć.

Panna młoda w programie wybrała spódnicę z kolekcji Sottile Kalina.


Zwykła, prosta spódnica o kształcie princeski. W telewizji bardzo dobrze wyglądała, na zdjęciu również bardzo dobrze się prezentuje :)
Pokażę Wam jeszcze kilku moich faworytów z kolekcji Sottile.


Kalea


Kaliox


Kampala

Kasma

Kioto

Korso

Sukienki można kupić w wielu miejscach w Polsce. W województwie pomorskim w Gdyni ( :-) ), w Starogardzie Gdańskim oraz w Wejherowie.

Może kiedyś będzie nam dane obejrzeć suknie ślubne Papa Michel w Lublinie, może w którymś z salonów w naszym województwie... Byłoby miło popatrzeć, pozachwycać się polską, dobrą marką.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz