niedziela, 27 września 2015

Filmowe suknie ślubne - 27 sukienek

Chłop Cyklop w weekend zaczął kolejny rok swoich studiów. W związku z tym Pańcia Ańcia będzie mieć więcej czasu, na to, żeby pisać dla Was. W okolicach sesji, niestety, ale chyba znów zamilknę.
Ale, ale, skoro Chłop się szkoli, to i ja się podszkolę. W filmach o tematyce ślubnej. Dziś na tapecie 27 sukienek.
Akcja filmu dzieje się w Nowym Jorku, młoda dziewczyna pracująca w wydawnictwie, była już 27 razy druhną, każdą sukienkę wiesza starannie w szafie. (Wydawać, by się mogło, że jest to nie możliwe, być 27 razy druhną, ale w jednym z odcinków Say Yes To The Dress, jedna z druhen, pełniła już tą rolę 15 razy!!). Poznany na jednym z wesel dziennikarz ślubny, próbuje napisać na jej temat artykuł. W między czasie okazuje się, że siostra Jane, chce wyjść za mąż za mężczyznę, w którym się podkochuje. 28 sukienkę zakłada, ale jaka ona była, to zapraszam Was do obejrzenia filmu.
Kostiumy powstały przy współpracy kostiumologa Catherine Marie Thomas, oraz reżyserki Anne Fletcher. Duet ten postanowił trochę zaszaleć i wymyśliły wiele ciekawych i różnorodnych sukienek. Niektóre stroje były tak uszyte, aby aktorka grająca główną rolę, wyglądała w nich niekorzystnie.

Bycie druhną nie jest trudną sprawą. Założenie sukienki druhny może być już sprawą trudniejszą, dlatego uważam, że im sukienka skromniejsza i im sukienka bardziej twarzowa pod względem koloru, tym lepiej.

O to kilka z sukienek, które miała na sobie Jane.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz