poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Degustacja babeczek. "Słodki okruszek" Gdynia

W piątkowe popołudnie nie wiadomo skąd, nie wiadomo jak, na moim profilu pojawiła się reklama "Torty Gdynia". Weszłam, ponieważ cały czas szukam tortu na naszą kolejną rocznicę.
Przejrzałam cały profil - jak to ja - i trafiłam, a w zasadzie znalazłam. Degustacja babeczek! Napisałam z zapytaniem, czy akcja jest aktualna i dostałam odpowiedź, że tak i że będzie także sernik, czyli coś, co Pańcia Ańcia lubi.
Ponieważ degustacja odbywała się niecałe 2 km od domu, to postanowiłam przed degustacją, spalić kalorie, które zaraz dostarczę :)
Żeby było śmieszniej, nie wiedziałam, że w tym miejscu (Gdynia, ul. Morska 122a) jest "Słodki okruszek", a codziennie rano przejeżdżam tamtędy jadąc do pracy.
Czym jest "Słodki okruszek"? To nie jest cukiernia, to pracownia tortów artystycznych. Można tam zamówić tort o przeróżnych smakach: czekoladowy, czekoladowy z wiśniami, malinowy, truskawkowy, cytrynowy, ananasowy, krówkowy, wiśniowy, pomarańczowy, biała czekolada, owoce leśne i brzoskwinia.
Ale, wracając do babeczek.
Po wejściu do "Okruszka", przywitała mnie młoda, bardzo sympatyczna osoba. Nie byłam późno, bo byłam parę minut po godzinie 10, (degustacja była od 8:30 do 12) i załapałam się na... słodkie okruszki :)
Słodkie babeczki. Foto: Pańcia Ańcia

Udało mi się posmakować babeczki z białą czekoladą i z malinami, kopiec kreta oraz bounty. I bounty mnie powaliło na przysłowiowe łopatki. Było mi słodko i dobrze. Może nawet za słodko.
Babeczki wyglądały przepysznie.

foto: Słodki okruszek

W "Słodkim okruszku" można zamówić tort, na każdą okazję. Właścicielka także robi torty ślubne, okolicznościowe, jakie tylko chcecie. Na torcie może się znaleźć wszystko, co Wam wyobraźnia podpowie.

foto: Pańcia Ańcia

foto: Pańcia Ańcia

Na koniec mojej degustacji, zakupiłam kawałek sernika, oraz babeczki dla Chłopa Cykolopa. W domu najbardziej smakowała nam babeczka jagodowo-jeżynowa. Polecam Wam! 

1 komentarz: