niedziela, 22 lutego 2015

10 blogów/stron ślubnych, które warto czytać i oglądać

Chłop Cyklop ciągle mi powtarza: "wroga swego trzeba znać" - to mówi o mnie :p A ja mówię: "konkurencję swoją trzeba znać. I szanować" A na See Bloggers dowiedziałam się, że warto też się zaprzyjaźnić z nią.
Po co czytać, zaglądać na blogi, czy strony ślubne? Po inspirację - przede wszystkim. Po co jeszcze pomyślicie? Po wiedzę, po pomysły, po ciekawostki, po nowinki ślubne. Warto także zaglądać na strony ślubne, aby zobaczyć, wciąż jeszcze mało, polskich, ładnych i ciekawych ślubów. Aby zachwycić się ślubami zagranicznymi, które są często dopracowane w najdrobniejszym szczególe.
Czy zaglądam do konkurencji? Oczywiście!!
Dziś przygotowałam dla Was 10 blogów, które warto czytać. Kolejność przypadkowa, nawet nie alfabetyczna.

1. Zrób swój ślub.
Blog ślubny dosyć krótko w internecie, ale sporo już zamieszał :) Pisany oczami kobiety i mężczyzny. Dobre, fachowe porady.

2. Pomysł na ślub.
Wiele ciekawych rozwiązań, wiele ciekawych pomysłów.

3. Pożyczone i niebieskie.
Blog profesjonalny, pisany przez wedding planerkę. Wiele cennych rad, na które młode pary mogą nie zwrócić uwagi.

4. Białe inspiracje.
Blog, na który natrafiłam przygotowując się do własnego ślubu. Wciąż przedstawiane tam pomysły, czy śluby są aktualne i ze smakiem. Blog nie traci na wartości od samego początku istnienia.

5. Bridelle.
Ślubna biblia. Każda panna młoda, choć raz natrafiła na tą stronę. Warto trafiać na nią co jakiś czas :)

6. Love my dress
Na tym blogu odnajdziecie wiele ciekawych sukni ślubnych, często mało znanych projektantów. Powiem Wam po cichu, że tą stronę prowadzi moje "guru ślubne" :p

7. Wedding room
Gdynianka wspiera Gdynianki :)

8. Moje wielkie wesele.
Na tym blogu, także spotkacie wiele ciekawych pomysłów oraz inspiracji. Są także porady, nie tylko dla panien młodych.

9. Niepoprawna panna młoda.
Każda panna młoda, która chce, aby jej ślub był inny, niezwykły zajrzy na stronę NPM. Niepoprawna na swoim blogu, bardzo często porusza tematy kontrowersyjne, ale bardzo ślubne. Warto czytać.

10. Zankyou
Zankyou, to międzynarodowa strona. Spotkacie ją w 20 krajach. Pokazuje śluby z innych krajów, także rodzime. Również opisują sprawy/rzeczy lokalne.


1 komentarz: