środa, 14 stycznia 2015

XIV Wielka Gala Ślubna w Białej Podlaskiej - relacja

Zapraszam Was do przeczytania relacji z XIV Wielkiej Gali Ślubnej w Białej Podlaskiej. Targi te odbyły się w ostatnią niedzielę, a wychodzezamaz.pl było patronem medialnym tego wydarzenia.

XIV Wielka Gala Ślubna odbyła się tradycyjnie w hali sportowej Zespołu Szkół nr 5 w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 30 o godzinie 11.00. Imprezę poprowadził wodzirej Wojciech Nikoniuk.
Podczas gali można było zapoznać się z ofertami wystawców oraz nawiązać z nimi współpracę w związku ze zbliżającym się ślubem. Wśród eksponentów znajdowali się: wizażyści, kamerzyści, fotografowie, cukiernicy, kucharze, przedstawiciele salonów sukien ślubnych, specjaliści od wykonywania zaproszeń i inni. Głównym punktem programu był pokaz sukien ślubnych i wieczorowych firm: La Novia, a także Atelier Sylwia Reda. W tym sezonie królują suknie klasyczne - suknie białe lub w kolorze szampana, długie, kloszowane, uszyte z koronki i matowych materiałów. Z kolei w świecie męskich garniturów króluje czerń oraz granat. Uroku im dodają jaskrawe muszki, krawaty, butonierki. Modnym gadżetem są spinki.
Poza pokazem ślubnym można było  skorzystać z usług wróżki Olgi, która przepowiadała przyszłość, zrobić  zdjęcia w fotobudce, skusić się na degustację wyrobów prosto z Cukierenki od Walentynki a także degustację potraw Dworu Drobin lub wziąć udział w konkursach. Najważniejszym z nich był konkurs, w którym nagrodą główną była oprawa wesela, sponsorowana przez wystawców, warta ponad 7 tys. złotych.

Nagroda za zajęcie I miejsca obejmowała
Topaz Dekoracjedekoracja samochodu
Studio urody Flashfryzura dla panny młodej i pana młodego
Studio Designdekoracja kościoła
Akademia urodymakijaż ślubny
Atelier Sylwia Redasuknia ślubna
Jubiler Niewęgłowskikomplet obrączek ślubnych
Salonik Florystyczny Orchideawiązanka dla panny młodej i druhny plus butonierka
Drukarnia Calamuszaproszenia ślubne
Usługi mobilne Małgorzata Szostakiewiczmanicure i pedicure hybrydowy
Ponad Chodnikamisesja: wieczór kawalerski lub panieński
Master Męskikoszula męska

W tym roku szczęśliwcami, którzy zgarnęli nagrodę główną byli: Karolina Bandzerewicz oraz Kamil Zalewski. 
Gratulujemy!
Chcecie obejrzeć więcej zdjęć? Zapraszam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz