wtorek, 30 grudnia 2014

Dzieje się ślubnie

Już Wam wszystko szybko streszczam, a nawet opowiem :)
Działo się to dnia słonecznego acz śnieżnego, roku pańskiego 2014. Sprawdziłam rano pocztę i oczom moim ukazały się mejle. Niby nic wielkiego, ale to nie były zwykłe mejle. To były ważne mejle.
Otwieram pierwszy mejl, a tam... muszę w swojej opowieści cofnąć się do przed świąt. Open Bridal Day, pod koniec listopada zobaczyłam, że będą pokazy sukni ślubnych w Warszawie i we Wrocławiu. Jak mogłoby mnie (nas) zabraknąć? Oczywiście, że jedziemy :) Gdy przed świętami pojawiły się w internecie bilety (darmowe), od razu je zamówiłam i wydrukowałam. wychodzezamaz.pl będzie na pokazie, nie może nas tam zabraknąć!
Więc, powracając do pierwszego mejla. Będę mieć bardzo dużą, wielką, ogromną przyjemność być na pokazie i siedzieć w pierwszym rzędzie! Będę wszystko Wam komentować, opisywać,  przesyłać zdjęcia i to wszystko z baaaardzo bliska. Myślę, że będzie tak blisko, że aż będę czuć miękkość koronki na sukniach z kolekcji Demetrios, Cosmobella i Orea Sposa.
Dodatkowo, na Open Bridal Day, będziemy mogli obejrzeć pokaz Tetiany Galitsyny, która opowiada historie piaskiem malowane, hm... piaskiem sypane...? (Tak poza tym, może przywieziemy Pani Tetianie piasek z Gdyni? Może się przyda :) )
Będziemy także mieli możliwość degustacji menu weselnego oraz spróbujemy tortu ślubnego. To i wiele innych atrakcji będę dla Was opisywać i przesyłać zdjęcia na facebooka, twittera oraz po powrocie na pewno napiszę post.A teraz przejdźmy do drugiego mejla.
Drugi mejl dotyczył targów ślubnych, które odbędą się tego samego dnia, ale w innym miejscu. XIV Wielka Gala Ślubna w Białej Podlaskiej. Mam tą przyjemność, że zostałam patronem medialnym tego wydarzenia :)
Zachęcam Was do odwiedzenia targów, na targach będzie można wygrać oprawę ślubną wartą 7000 zł. Będzie pokaz sukni ślubnych La Novia oraz Atelier Sylwia Reda. Dwór Droblin przygotował specjalne menu, które będziecie mogli spróbować.
Więc Kochani moi, jeśli mieszkacie w okolicach Białej Podlaskiej, to zapraszam Was na XIV Wielką Galę Ślubną. 
Będę Wam zdawać relację z Open Bridal Day na przemian z Galą Ślubną. Natłok informacji będzie spory :)A pod koniec dnia, udało mi się dostać na SeeBlogers. Ogólnopolskie spotkanie blogerów :) 
Ach... To był udany dzień :)

2 komentarze:

  1. A mnie boli, że Open Bridal Day jest w terminach, które mnie nie pasują... I gratuluję tego pierwszego rzędu :D

    OdpowiedzUsuń
  2. No to pozostaje tylko gratulować :) !

    OdpowiedzUsuń