środa, 23 lipca 2014

Przegląd prasy - Magazyn Ślubny nr 4

Sięgnijmy w ten piękny, popołudniowy dzień do ślubnej prasy. Co w trawie piszczy?
Zaraz po otwarciu gazety, widzimy reklamę XI Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej, która odbędzie się 18 stycznia 2015. Cieszę się, że jest już termin, będę mogła już jakoś sobie zarezerwować czas.
Kilka stron dalej - "Ślubna etykieta, czyli co każda para młoda, wiedzieć powinna - cz.I". Krótko, zwięźle i na temat, co, kiedy i jak przygotować przed ślubem.
W dalszej części magazynu, bardzo ciekawie, Agata Kotecka opisuje o ceremonii ślubu kościelnego. Jak może wyglądać wprowadzenie młodej pary do kościoła, oraz co ważne - duży plus dla autorki - przytoczyła kilka możliwości liturgii słowa. Warto zajrzeć i przeczytać przed ślubem.
Kartkujemy dalej Magazyn, przedstawia także, jak wygląda ślub przed urzędnikiem USC.
W środku, oglądamy także sesję narzeczeńską, pary, która wygrała wycieczkę, w trakcie trwania X Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej.
Co dalej można przeczytać? "Zabiegi kosmetyczne dla narzeczonych", autorka zwróciła uwagę na brwi - niby taka błaha sprawa, a czasami, można o niej zapomnieć. Podpowiedziała jak szukać dobrej lingeristki, aby nie żałować.
Czy "Lato - najlepsza pora na wesele?" - tą kwestię próbuje rozwikłać Anna Bielan w swoim artykule. Przedstawiła nam obraz wiejskiego, letniego wesela.
A wierzycie w ślubne przesądy? Kilka z nich przedstawiła Paulina Sygnatowicz. Warto być im wierną?
I ostatnim artykułem wartym uwagi jest, przedstawiona realizacja ze ślubu w Puszczy Knyszyńskiej. Gabriela Gasparska z www.artsize.pl, jak zwykle zrobiła przepiękne dekoracje.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza