piątek, 21 marca 2014

Przegląd prasy

Dziś dla Was przygotowałam przegląd prasy ślubnej.
Dotarł wczoraj do mnie Magazyn Ślubny - to największy magazyn z branży ślubnej na rynku Wielkopolskim. Co w środku ciekawego znajdziecie?
Już na samym początku dobra i ciekawa ściągawka na temat dekoracji kościoła, ile kosztuje, na co zwrócić uwagę przy rozmowie z księdzem. I po co jest potrzebny bukiet świadkowej.
W dalszej części Magazynu - krótki, aczkolwiek treściwy artykuł, o ślubie sponsorowanym. Słyszeliście już to określenie? Nie? Zajrzyjcie na Magazynu Ślubnego na stronę 22, tam wszystko jasno jest wytłumaczone.
Kolejny artykuł, to relacja dekoratorki, ze ślubu, który odbył się w Warszawie. Łazienki Warszawskie zamieniły się w Andaluzję. Jestem ostatnio pod dużym wrażeniem firmy artsize.pl i Gabrieli Gasparskiej. Jeśli spodoba Wam się artykuł - a posądzam, że tak, to koniecznie zajrzyjcie na stronę internetową.
W Magazynie również nie zawodzi artykuł Pauliny Sygnatowicz z lovemydress.pl o welonach, które po krótkiej przerwie znów są bardzo modne. Paulina Sygnatowicz obala mit, że welon nie pasuje do krótkiej sukienki.
Zapraszam Was do lektury.


1 komentarz:

  1. Ja od pół roku zabieram się za podobny przegląd prasy i średnio mi to wychodzi... Ale kiedyś się uda :)

    OdpowiedzUsuń