piątek, 21 lutego 2014

Czarno-biała suknia? Czarna?

Zdecydowałyście się na kolory przewodnie Waszego ślubu, czyli na biały i czarny. Macie wybrany zaproszenia, masz wyśniony bukiet - oczywiście biało-czarny. Dekoracje sali, też w tych kolorach, tort i wszystko w koło jest czarno-białe. Szukasz sukienki ślubnej, kolejny salon, kolejna przymiarka i nic... Tej idealnej nie ma. A czy wiesz, że w każdej kolekcji sukien ślubnych, jest choćby jedna z elementem czarnym (tak samo z czerwonym), bądź cała czarna.

Oto co powiedziała Ewa Minge, na temat czarnych sukni ślubnych: "Za rzadko też panny młode pamiętają o tym, że oprócz bieli są inne kolory: choćby czerwień lub czerń. 
- Mój osobisty narzeczony widzi mnie tylko w czarnej sukni ślubnej.
- Ale tak poważnie, to klientki na czarne suknie ślubne zdarzają się rzadko. Chociaż... Identyczną suknie jak jedna z moich czarnych kreacji, ale kremową, miała na swoim ślubie Iwona Pavlowić, miałam też kilka klientek, które do sukni ślubnej zamówiły identyczną, ale czarną, którą wkładały po północy. 
- Bo pierwszy ślub to najczęściej realizacja takiego marzenia z lat dziecinnych, stąd te disneyowskie klimaty - wyjaśnia Ewa Minge. - Z punktu widzenia wyboru sukni bardzo ważny jest też pan młody. Bardzo często słyszę od klientki, że suknia jej się podoba, chętnie by wybrała właśnie taką, ale narzeczony lubi zupełnie inne. Więc oczywiście kupuje taką inną... To dopiero przy drugim i kolejnych ślubach kobiety odważają się zaszaleć w modzie."

Życzę Wam dziewczyny odrobiny szaleństwa już przy pierwszym i jedynym ślubie!

Kolekcja sukien Ewy Minge była pokazywana m.in. na Poznańskich Targach ślubnych w 2011. Kolekcja sukien Agnes Sposaes.aliexpress.com


lodz.forumslubne.pl

Suknia z kolekcji Ulla Maija


sedmica.rs


www.hibridal.com


www.sodahead.com


www.zonewedding.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz