sobota, 25 stycznia 2014

XXV Małopolskie targi ślubne


Już 26 stycznia 2014 roku przyszłe pary młode mają szansę wziąć udział w XXV Targach Ślubnych i tym samym zapoznać się z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie ślubnej
Wystarczy przyjść do Centrum Targowego Chemobudowa w Krakowie, w godzinach 10.00-17.00, aby zapoznać się z szeroką ofertą ponad 200 wystawców z całej Polski.
Wszyscy, którzy w tym dniu przyjdą do Centrum Targowego przy ul. Klimeckiego 14 w Krakowie, będą mogli zarówno dokonać wszystkich niezbędnych zakupów związanych ze ślubem, jak i zamówić inne usługi dotyczące organizacji ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego. Ci, którzy nie zdecydują się na jakikolwiek zakup, będą mieli szansę przyjrzenia się oferowanym produktom, porównania ich cen i jakości, a także porozmawiania z usługodawcami. 
Na Targach ponad 200 wystawców zagwarantuje szeroki wybór produktów i usług, natomiast pół tysiąca specjalistów z branży ślubnej będzie służyć poradą zwiedzającym. Panie mogą przyjrzeć się sukniom ślubnym zarówno tym najbardziej wyszukanym - od najlepszych projektantów, jak i tym mniej ekskluzywnym, w przystępnej cenie. Mogą również przymierzyć obuwie, dobrać dodatki i biżuterię. To również doskonała okazja dla przyszłych panów młodych, by zaoszczędzić czas i dokonać wyboru najodpowiedniejszego garnituru, a także podjąć właściwe decyzje odnośnie ślubu. W wyborze pomogą im doradcy znajdujący się na miejscu. 
Swoje usługi zaprezentują także salony kosmetyczne, fryzjerskie, restauracje, kwiaciarnie, firmy dekoratorskie zakłady fotograficzne czy firmy oferujące wynajem limuzyn. 

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz