piątek, 10 stycznia 2014

Polska Gala Ślubna

11-12 stycznia 2014 „Polska Gala Ślubna”
– Pałac Kultury i Nauki, Sala Kongresowa, Warszawa
Najpiękniejsze pokazy mody ślubnej  na największej w Polsce Scenie Sali Kongresowej.
Suknie ślubne z całego świata – wszystkie dostępne w Polsce
W charakterze modelek – znane aktorki i celebrytkiNajwiększa liczba wystawców

Z roku na rok targi „Polska Gala Ślubna” odwiedza coraz większa liczba par narzeczonych, których przyciągają najsławniejsze nazwiska projektantów i obecność najsolidniejszych firm w branży ślubnej.
W czasie dwóch dni targowych odbędą się wyjątkowe pokazy sukien ślubnych i wizytowych. Godziny pokazów: 12.00, 13.00, 14.00, 15.30. A do obejrzenia w czasie pokazów prawie 200 modeli niepowtarzalnych sukien ślubnych.

Gala to idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie wygodę i praktyczne podejście do tematu organizacji ślubu i wesela, bowiem targi to możliwość wyboru spośród wielu specjalistów, bezpośrednia rozmowa z nimi, oszczędność czasu oraz okazja do uzyskania atrakcyjnych rabatów.
W czasie targów będą prowadzone wyprzedaże kolekcji ślubnych z roku 2013. Suknie ślubne już od 600 zł

Warto spędzić na targach nawet dwa dni. W kuluarach górnych i dolnych nasi goście mogą zapoznać się z propozycjami prawie 200 wystawców z szeroko pojętej branży ślubnej: restauracji, hoteli, florystów, dekoratorów, muzyków, fotografów oraz firm zajmujących się wideofilmowaniem. Panowie będą mogli pooglądać nietypowe i piękne samochody prezentowane przed Salą Kongresową, a także fraki, garnitury i muchy, gdy tymczasem narzeczona wraz z mamą, teściową i przyjaciółkami może zagłębić się w świat obrączek, dodatków, czy też oddać się w ręce doświadczonych fryzjerów i wizażystów, którzy zaproponują odpowiednią na TEN DZIEŃ fryzurę i makijaż. Makijaże i fryzury na targach dla zwiedzających będą wykonywane GRATIS.

Popularność targów „Polska Gala Ślubna” wśród narzeczonych powoduje, że na targach pojawiają się tysiące  młodych  ludzi.  Kolejka  do  kas  biletowych  przed  wejście  na  targi  mierzy ponad 100 metrów i narzeczeni muszą być wytrwali chcąc zobaczyć atrakcje, które na nich czekają na targach. Dlatego też zachęcamy do zakupu biletu wejściowego (w cenie 20 zł) przez internet. Szczegóły na stronie www.targislubne.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz