wtorek, 12 marca 2013

Pomarańczowa pomarańcza

Tak jak wspomniałam, poznane blogerki zainspirowały mnie do napisania postu z kolorem pomarańczowym w roli głównej. Wpisałam w google i cofnęłam się pamięcią do lipca 2009. Ach co to był za ślub :) Pomarańczowy :) Wraz z drugą druhną i dziewczynką sypiącą kwiatki, miałyśmy ubrane pomarańczowe sukienki. Mamy nawet takie jedno, bardzo ładne zdjęcie. Siedzi Panna Młoda, na jej kolanach flowers girl, a my obok. Ach... Sis, przylatuj jak najszybciej!!
Druhny odziane w pomarańczowe sukienki. Dosyć częsty widok na ślubach po drugiej stronie oceanu. A jeśli druhny są ciemnoskóre, to uważam, że pomarańcz jest idealnym kolorem dla nich.
Ale po co tak naprawdę są drużbowie? Druhny pomagają w dniu ślubu pannie młodej, aby ta wyglądała jak księżniczka - fryzjer, makijaż, ubiór sukienki i opanowanie emocji :p
Drużba powinien z młodym ustroić samochód, odebrać kwiaty i nie zapomnieć o obrączkach. Po ślubie drużbowie zbierają prezenty, koperty, bądź kwiaty. W krajach anglojęzycznych pierwszy drużba z druhną wznoszą toast.


blip.pl

bendthelightblog.com


boards.weddingbee.com


boards.weddingbee.com


boards.weddingbee.com


boards.weddingbee.com


bridesmaidtrade.wordpress.com


clemsongirl.com


boards.weddingbee.com


designedbymestationery.blogspot.com


iweddingsideas.info


heavenlybloomsblog.com


l-4-love.com


leahjacobe.blogspot.com


marigoldevents.com


nigerianwedding.org


lethalrhythms.com


theknot.com


thepreppychicblog.com


unitedwithlove.com


weddingchicks.com


whiteday.pl


www.hitched.co.uk


yoheidesign.com


yoheidesign.com


zankyou.pl


www.hitched.co.uk3 komentarze:

 1. Zdj na stadionie jest świetne ;)
  Nie wiem czy w Polsce w ogóle można miec druhny przy ołtarzu?

  OdpowiedzUsuń
 2. cześć Aniu , otrzymałam dziś wygraną od Ciebie. Filiżanka jest słodka, ale niestety poczta Polska dała ciała i dostarczyli ją potłuczoną. Ucho się odkruszyło. Takie rzeczy się zdarzają, więc jestem z tym pogodzona. Pozdrawiam Gosia z homefocuss

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomarańcz to kolor, który wywołuje u mnie wiele negatywnych emocji. Nie wiem czemu tak jest. Np. kiedy wynajmowaliśmy mieszkanie i były tam pomarańczowe ściany, choćby jedna po prostu miałam ochotę od razu wyjść. Czasem w detalach, czy stroju się do niego przekonuję, ale ogólnie nie przepadam.

  OdpowiedzUsuń